Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
sq: S’u arrit të dërgohej %s te shfletuesi juaj i parapëlqyer

en: Smartbookmark
sq: Faqerojtës të mençur

en: Preferences
sq: Parapëlqime

note: text label
en: Label:
sq: Etiketë:

note: size label
en: Size:
sq: Madhësi:

note: Hide label option
en: Hide label
sq: Fshih etiketë

en: SmartBookmark
sq: Faqerojtës të mençur

en: Query websites from the Xfce panel
sq: Kërkoni nëpër sajte që prej panelit Xfce
