Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
sr: Нисам успео да пошаљем %s вашем омиљеном прегледнику

en: Smartbookmark
sr: Паметне забелешке

en: Preferences
sr: Поставке

note: text label
en: Label:
sr: Натпис:

note: size label
en: Size:
sr: Величина:

note: Hide label option
en: Hide label
sr: Сакриј натпис

note: url label
en: URL:
sr: Адреса:

en: SmartBookmark
sr: Паметне забелешке

en: Query websites from the Xfce panel
sr: Упитај веб странице из ИксФЦЕ полице
