Xfce Panel Plugins - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
sv: Misslyckades att skicka %s till din föredragna webbläsare

en: Preferences
sv: Inställningar

note: text label
en: Label:
sv: Etikett:

note: size label
en: Size:
sv: Storlek:

note: Hide label option
en: Hide label
sv: Dölj etikett

en: Query websites from the Xfce panel
sv: Fråga webbplatser från Xfce-panelen
