Xfce Panel Plugins - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
th: ส่ง %s ไปยังโปรแกรมหลักสำหรับท่องเว็บไม่สำเร็จ

en: Smartbookmark
th: ที่คั่นหน้าอัจฉริยะ

en: Preferences
th: ปรับแต่ง

note: text label
en: Label:
th: ป้ายชื่อ:

note: size label
en: Size:
th: ขนาด:

note: Hide label option
en: Hide label
th: ซ่อนป้ายชื่อ

en: SmartBookmark
th: ที่คั่นหน้าอัจฉริยะ

en: Query websites from the Xfce panel
th: สืบค้นเว็บไซต์จากพาเนลของ Xfce
