Xfce Panel Plugins - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
tr: %s yeğlediğiniz tarayıcıya gönderilemedi

en: Preferences
tr: Tercihler

note: text label
en: Label:
tr: Etiket:

note: size label
en: Size:
tr: Boyut:

note: Hide label option
en: Hide label
tr: Etiketi gizle

note: url label
en: URL:
tr: Adres:

en: Query websites from the Xfce panel
tr: Web sitelerini Xfce panelinden sorgula
