Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
ug: ئامراق توركۆرگۈڭىزگە %s نى ئەۋەتىش مەغلۇپ بولدى

en: Preferences
ug: تەڭشەكلەر

note: text label
en: Label:
ug: ئەن:

note: size label
en: Size:
ug: چوڭلۇقى:

note: Hide label option
en: Hide label
ug: ئەننى يوشۇر

en: Query websites from the Xfce panel
ug: Xfce تاختىسى ئارقىلىق تورتۇرالاردىن سۈرۈشتۈرۈش
