Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Failed to send %s to your preferred browser
uk: Не вдалося вислати %s до Вашого улюбленого переглядача

en: Smartbookmark
uk: Кмітливі закладки

en: Preferences
uk: Властивості

note: text label
en: Label:
uk: Мітка:

note: size label
en: Size:
uk: Розмір:

note: Hide label option
en: Hide label
uk: Ховати мітку

note: url label
en: URL:
uk: Посилання URL:

en: SmartBookmark
uk: Кмітливі закладки

en: Query websites from the Xfce panel
uk: Звернення до веб-сайтів з панелі Xfce
