Xfce Panel Plugins - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Smartbookmark
ur: سمارٹ بُک مارک

en: Preferences
ur: ترجیحات

note: text label
en: Label:
ur: لیبل:

note: size label
en: Size:
ur: حجم:

note: Hide label option
en: Hide label
ur: لیبل چھپائیں

note: url label
en: URL:
ur: ربط:

en: SmartBookmark
ur: سمارٹ بُک مارک

en: Query websites from the Xfce panel
ur: ایکسفس پینل کے لیے ویب سائٹ سے استفسار کریں
