xfce4-statusnotifier-plugin - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Clear
bg: Изчистване

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
bg: Наистина ли искате да изчистите списъка с познатите елементи?

en: Status Notifier Items
bg: Елементи на Уведомление за състоянието

en: _Maximum icon size (px):
bg: _Максимален размер на иконка (пиксели):

en: Arrange items in a single row
bg: Подреждане на елементите в един ред

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
bg: Ако е включено, уверете се, че елементите са разположени в един ред

en: Square icons
bg: Квадратни иконки

en: Item buttons will take a square when it's possible
bg: Бутоните на елементите ще са квадратни, когато това е възможно

en: Symbolic icons
bg: Символни иконки

en: Load symbolic icons if available
bg: Зареждане на символни иконки, ако са налични

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Menu is primary action
bg: Менюто е основното действие

en: Left click will always display the menu for item
bg: При щракване с с ляв бутон винаги ще се показва менюто за елемента

en: Behavior
bg: Поведение

en: Hide items by default
bg: Скриване на елементите по подразбиране

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
bg: Когато в включено, всички нови елементи ще бъдат отбелязани като „скрити“

en: Item
bg: Елемент

en: Hidden
bg: Скриване

en: Move the selected item one row up
bg: Преместване на избрания елемент един ред нагоре

en: Move the selected item one row down
bg: Преместване на избрания елемент един ред надолу

en: C_lear Known Items
bg: _Изчистване на познатите елементи

en: Resets the list of items and their visibility settings
bg: Изчиства списъка с елементи и нулира техните настройки за видимост

en: Known Items
bg: Познати елементи

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
bg: Осигурява зона в панела за елементите на Уведомление за състоянието (индикаторите на програмите)

en: Status Notifier Plugin
bg: Добавка Уведомление за състоянието
