xfce4-statusnotifier-plugin - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
fi: Haluatko varmasti tyhjentää tunnettujen kohteiden listan?

en: Status Notifier Items
fi: Tilailmoituksen kohteet

en: _Maximum icon size (px):
fi: _Kuvakkeen enimmäiskoko (px):

en: Arrange items in a single row
fi: Järjestä kuvakkeet yhdelle riville

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
fi: Jos käytössä, pitää huolen että kohteet on aseteltu yhteen riviin

en: Square icons
fi: Neliökuvakkeet

en: Item buttons will take a square when it's possible
fi: Kohdepainikkeet ottavat neliömuodon kun mahdollista.

en: Symbolic icons
fi: Symboliset kuvakkeet

en: Load symbolic icons if available
fi: Lataa symboliset kuvakkeet, jos ne on saatavilla

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Menu is primary action
fi: Valikko on ensisijainen toiminto

en: Left click will always display the menu for item
fi: Vasen klikkaus näyttää aina kohteen valikon

en: Behavior
fi: Toiminta

en: Hide items by default
fi: Piilota kohteet oletuksena

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
fi: Kun käytössä, kaikki uudet kohteet merkitään "Piilotetuksi"

en: Item
fi: kohde

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Move the selected item one row up
fi: Siirrä valittu kohde yksi rivi ylös

en: Move the selected item one row down
fi: Siirrä valittu kohde yksi rivi alas

en: C_lear Known Items
fi: T_yhjennä tunnetut kohteet

en: Resets the list of items and their visibility settings
fi: Tyhjentää listan tunnetuista kohteista ja niiden näkyvyysasetuksista.

en: Known Items
fi: Tunnetut kohteet

en: Status Notifier Plugin
fi: Tilailmoitinliitännäinen
