xfce4-statusnotifier-plugin - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Clear
gl: Limpar

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
gl: Desexa realmente limpar a lista de elementos coñecidos?

en: Status Notifier Items
gl: Elementos do notificador de estado

en: _Maximum icon size (px):
gl: Tamaño _máximo da icona (px):

en: Arrange items in a single row
gl: Arrombar os elementos nunha única fila

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
gl: Se é activado, asegúrese de que os elementos se dispoñen nunha única fila

en: Square icons
gl: Iconas cadradas

en: Item buttons will take a square when it's possible
gl: Os botóns dos elementos ocuparán un cadrado cando sexa posíbel.

en: Symbolic icons
gl: Iconas simbólicas

en: Load symbolic icons if available
gl: Cargar iconas simbólicas se están dispoñíbeis

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Menu is primary action
gl: O menú é a acción primaria

en: Left click will always display the menu for item
gl: O botón esquerdo amosará sempre o menú do elemento

en: Behavior
gl: Comportamento

en: Hide items by default
gl: Agochar os elementos de xeito predeterminado

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
gl: Se é activado, todos os novos elementos marcaranse como «agochados»

en: Item
gl: Elemento

en: Hidden
gl: Agochado

en: Move the selected item one row up
gl: Subir o elemento seleccionado unha fila

en: Move the selected item one row down
gl: Baixar o elemento seleccionado unha fila

en: C_lear Known Items
gl: _Limpar os elementos coñecidos

en: Resets the list of items and their visibility settings
gl: Restaura a lista de elementos e as súas opcións de visibilidade

en: Known Items
gl: Elementos coñecidos

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
gl: Fornece unha zona do panel para elementos de notificación de estado (indicadores de aplicacións)

en: Status Notifier Plugin
gl: Engadido de notificador de estado
