xfce4-statusnotifier-plugin - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Clear
he: נקה

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את רשימת פריטים ידועים?

en: Status Notifier Items
he: פריטי מודיע סטטוס

en: _Maximum icon size (px):
he: גודל אייקון _מירבי (פיקסל):

en: Arrange items in a single row
he: סדר פריטים בשורה אחת

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
he: אם מאופשר, מוודא שהפריטים מסודרים בשורה אחת

en: Square icons
he: איקונים מרובעים

en: Item buttons will take a square when it's possible
he: כפתורי פריט יקבלו מרובע במידת האפשר

en: Symbolic icons
he: איקונים סימבוליים

en: Load symbolic icons if available
he: טען איקונים סימבוליים אם זמינים

en: Appearance
he: הופעה

en: Menu is primary action
he: תפריט הוא פעולה עיקרית

en: Left click will always display the menu for item
he: קליק שמאלי תמיד יציג את התפריט עבור פריט

en: Behavior
he: התנהגות

en: Hide items by default
he: הסתר פריטים כברירת מחדל

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
he: כאשר מאופשר, כל הפריטים החדשים יסומנו כ "נסתרים"

en: Item
he: פריט

en: Hidden
he: נסתר

en: Move the selected item one row up
he: הזז את הפריט הנבחר שורה אחת מעלה

en: Move the selected item one row down
he: הזז את הפריט הנבחר שורה אחת מטה

en: C_lear Known Items
he: נ_קה פריטים ידועים

en: Resets the list of items and their visibility settings
he: מאתחל את רשימת הפריטים ואת הגדרות הניראות שלהם

en: Known Items
he: פריטים ידועים

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
he: מספק שטח לוח עבור פריטי מודיע סטטוס (אינדיקטורים של ישומים)

en: Status Notifier Plugin
he: תוסף מודיע סטטוס
