xfce4-statusnotifier-plugin - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Clear
hr: Očisti

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti listu poznatih stavaka?

en: Status Notifier Items
hr: Stavke Obavještača o statusu

en: _Maximum icon size (px):
hr: _Maksimalna veličina ikona (px)

en: Arrange items in a single row
hr: Rasporedi stavke u jedan red

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
hr: Ako je omogućeno, osigurava da se stavke poslože u jedan red.

en: Square icons
hr: Kvadratne ikone

en: Item buttons will take a square when it's possible
hr: Gumbi stavaka preuzet će oblik kvadrata kada je to moguće.

en: Symbolic icons
hr: Simbolične ikone

en: Load symbolic icons if available
hr: Učitaj simbolične ikone kada je to moguće

en: Appearance
hr: Izgled

en: Menu is primary action
hr: Izbornik je primarna radnja

en: Left click will always display the menu for item
hr: Lijevi klik mišem uvijek će prikazivati izbornik za tu stavku

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Hide items by default
hr: Sakrij stavke kao zadano

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
hr: Kada je ova stavka omogućena, sve nove stavke bit će označene kao "Sakrivene"

en: Item
hr: Stavka

en: Hidden
hr: Sakrivena

en: Move the selected item one row up
hr: Pomaknite izabranu stavku jedan red gore.

en: Move the selected item one row down
hr: Pomaknite izabranu stavku jedan red dole.

en: C_lear Known Items
hr: O_čisti poznate stavke

en: Resets the list of items and their visibility settings
hr: Resetira listu stavaka i postavke njihove vidljivosti.

en: Known Items
hr: Poznate stavke

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
hr: Pruža prostor na ploči za stavke Obavještača o statusu (indikatore programa)

en: Status Notifier Plugin
hr: Priključak Obavještača o statusu
