xfce4-statusnotifier-plugin - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Clear
nl: Wissen

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
nl: Weet u zeker dat u de lijst van bekende elementen wilt wissen?

en: Status Notifier Items
nl: Elementen van Statusberichten

en: _Maximum icon size (px):
nl: Maximale pictogramgrootte (beeldpunten):

en: Arrange items in a single row
nl: Rangschik elementen in een enkele rij

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
nl: Indien ingeschakeld, zorgt dit ervoor dat de elementen worden weergegeven in een enkele rij

en: Square icons
nl: Vierkante pictogrammen

en: Item buttons will take a square when it's possible
nl: Elementknoppen zullen, indien mogelijk, een vierkantje bezetten

en: Symbolic icons
nl: Symbolische pictogrammen

en: Load symbolic icons if available
nl: Laad, indien beschikbaar, symbolische pictogrammen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Menu is primary action
nl: Menu is primaire actie

en: Left click will always display the menu for item
nl: Linkerklik zal altijd het menu tonen voor een element

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Hide items by default
nl: Verberg elementen standaard

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
nl: Indien ingeschakeld, worden alle nieuwe elementen gemarkeerd als 'verborgen'.

en: Item
nl: Element

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Move the selected item one row up
nl: Verplaats het gekozen element een rij omhoog

en: Move the selected item one row down
nl: Verplaats het gekozen element een rij omlaag

en: C_lear Known Items
nl: _Wis alle bekende elementen

en: Resets the list of items and their visibility settings
nl: Zet de elementenlijst en hun zichtbaarheidsinstellingen terug op de standaardwaarden

en: Known Items
nl: Bekende elementen

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
nl: Biedt een paneelgebied voor elementen van Statusberichten (toepassingsaanwijzers)

en: Status Notifier Plugin
nl: Statusberichten-invoegsel
