xfce4-statusnotifier-plugin - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Clear
sk: Vymazať

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
sk: Naozaj chcete vymazať zoznam známych položiek?

en: Status Notifier Items
sk: Položky stavového informátora

en: _Maximum icon size (px):
sk: _Maximálna veľkosť ikon [px]:

en: Arrange items in a single row
sk: Rozvrhnúť položky v jednom riadku

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
sk: Ak je zapnuté, zaistí, aby boli všetky položky v jednom riadku

en: Square icons
sk: Štvorcové ikony

en: Item buttons will take a square when it's possible
sk: Tlačidlá položiek budú štvorcové, ak je to možné

en: Symbolic icons
sk: Symbolické ikony

en: Load symbolic icons if available
sk: Načítať symbolické ikony, ak sú dostupné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Menu is primary action
sk: Primárna akcia je menu

en: Left click will always display the menu for item
sk: Ľavé kliknutie vždy zobrazí menu položky

en: Behavior
sk: Správanie

en: Hide items by default
sk: Predvolene skryť položky

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
sk: Ak je zvolené, všetky nové položky budú označené ako „Skryté”

en: Item
sk: Položka

en: Hidden
sk: Skrytá

en: Move the selected item one row up
sk: Presunúť zvolenú položku o riadok vyššie

en: Move the selected item one row down
sk: Presunúť zvolenú položku o riadok nižšie

en: C_lear Known Items
sk: Vy_mazať Známe položky

en: Resets the list of items and their visibility settings
sk: Vymaže zoznam položiek a nastavenie ich zobrazenia

en: Known Items
sk: Známe položky

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
sk: Poskytuje oblasť panela na stavové informačné položky (indikátory aplikácií)

en: Status Notifier Plugin
sk: Zásuvný modul Stavový informátor
