xfce4-statusnotifier-plugin - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Clear
sq: Spastroje

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
sq: Jeni i sigurt se doni të spastrohet lista e aplikacioneve të njohura?

en: Status Notifier Items
sq: Elementë Njoftuesi Gjendjesh

en: _Maximum icon size (px):
sq: Madhësi _maksimum ikonash (px):

en: Arrange items in a single row
sq: Sistemoji elementët në një rresht të vetëm

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
sq: Në u aktivizoftë, siguron që elementët të vendosen në një rresht të vetëm.

en: Square icons
sq: Ikona katrore

en: Item buttons will take a square when it's possible
sq: Butonat e elementëve do të jenë katrorë, kur është e mundur.

en: Symbolic icons
sq: Ikona simbolike

en: Load symbolic icons if available
sq: Ngarko ikona simbolike, në pastë

en: Appearance
sq: Dukje

en: Menu is primary action
sq: Menuja është veprimi parësor

en: Left click will always display the menu for item
sq: Klikimi me të majtin do të shfaqë përherë menunë për elementin

en: Behavior
sq: Sjellje

en: Hide items by default
sq: Si parazgjedhje, fshihi elementët

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
sq: Kur është e aktivizuar, krejt elementët e rinj do të shënohen si "Të fshehur"

en: Item
sq: Element

en: Hidden
sq: I fshehur

en: Move the selected item one row up
sq: Ngjite elementin e përzgjedhur një rresht më sipër

en: Move the selected item one row down
sq: Zbrite elementin e përzgjedhur një rresht më poshtë

en: C_lear Known Items
sq: _Spastro Elemente të Njohur

en: Resets the list of items and their visibility settings
sq: Rikthen te parazgjedhjet listën e elementëve dhe rregullimet lidhur me dukjen e tyre

en: Known Items
sq: Elementë të Njohur

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
sq: Furnizon një zonë paneli për elementë njoftuesi gjendjesh (tregues aplikacionesh)

en: Status Notifier Plugin
sq: Shtojcë Njoftuesi Gjendjesh
