xfce4-statusnotifier-plugin - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Clear
sr: Очисти

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
sr: Да ли сигурно желите очистити списак познатих ставки?

en: Status Notifier Items
sr: Ставке стања обавештења

en: _Maximum icon size (px):
sr: _Дозвољено увелање сличице (px):

en: Arrange items in a single row
sr: Распореди ставке у једном реду

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
sr: Ако је омогућено размешта ставке у један ред

en: Square icons
sr: Четвртасте сличице

en: Item buttons will take a square when it's possible
sr: Дугмад ставки ће бити четвртаста ако може

en: Symbolic icons
sr: Значењске сличице

en: Load symbolic icons if available
sr: Учитај значењске сличице ако су доступне

en: Appearance
sr: Изглед

en: Menu is primary action
sr: Изборник је главна радња

en: Left click will always display the menu for item
sr: Леви клик ће увек приказивати изборник ставке

en: Behavior
sr: Понашање

en: Hide items by default
sr: Скриј ставке подразумевано

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
sr: Ако је омогућено, све нове ставке ће бити означене „скритим“

en: Item
sr: Ставка

en: Hidden
sr: Скривен

en: Move the selected item one row up
sr: Премести изабрану ставку један ред навише

en: Move the selected item one row down
sr: Премести изабрану ставку један ред наниже

en: C_lear Known Items
sr: Очисти познате ставке

en: Resets the list of items and their visibility settings
sr: Враћа списак ставки и поставке видљивости на подразумевано

en: Known Items
sr: Познате ставке

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
sr: Обезбеђује област на полици за ставке обавештајног стања (указиваче програма)

en: Status Notifier Plugin
sr: Прикључак обавештајног стања
