Xfce Panel Plugins - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: File /proc/stat not found!
ar: لم يتم العثور على الملف /proc/stat!

en: System Load: %ld%%
ar: حمل النظام: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
ar: الذاكرة: %ld ميجابايت من %ld ميجابايت مستخدمة

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
ar: الإبدال: %ld ميجابايت من %ld ميجابايت مستخدمة

en: No swap
ar: لا إبدال

en: %d day | %d days
ar[0]: %d يوم
ar[1]: %d يومان
ar[2]: %d أيام
ar[3]: %d أيام
ar[4]: %d أيام
ar[5]: %d أيام

en: Label:
ar: التسمية:

en: CPU monitor
ar: مرقاب المعالج

en: Memory monitor
ar: مرقاب الذاكرة

en: Swap monitor
ar: مرقاب الإبدال

en: Uptime monitor
ar: مرقاب الإشتغال

en: System Load Monitor
ar: مرقاب حمل النظام

en: _Close
ar: _إغلاق

en: Update interval:
ar: فترة التحديث:

en: Power-saving interval:
ar: الفاصل الزمني لحفظ الطاقة:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
ar: راقب حمل المعالج واستعمال الإبدال والذاكرة

en: File /proc/uptime not found!
ar: لم يتم العثور على الملف /proc/uptime!
