Xfce Panel Plugins - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: File /proc/stat not found!
ast: ¡Nun s'alcontró'l ficheru /proc/stat!

en: System Load: %ld%%
ast: Carga del sistema: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
ast: Memoria: %ldMB de %ldMB usada

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
ast: Intercambeu: %ldMB de %ldMB usada

en: No swap
ast: Ensin intercambeu

en: %d day | %d days
ast[0]: %d día
ast[1]: %d díes

en: Uptime: %d day %d:%02d | Uptime: %d days %d:%02d
ast[0]: Actividá: %d día %d:%02d
ast[1]: Actividá: %d díes %d:%02d

en: Uptime: %d:%02d
ast: Actividá: %d:%02d

en: CPU monitor
ast: Monitor de la CPU

en: Memory monitor
ast: Monitor de memoria

en: Swap monitor
ast: Monitor de swap

en: Uptime monitor
ast: Monitor de tiempu en funcionamientu

en: System Load Monitor
ast: Monitor de carga del sistema

en: Update interval:
ast: Intervalu d'anovamientu:

en: Power-saving interval:
ast: Intervalu d'aforru d'enerxía:

en: System monitor:
ast: Monitor del sistema:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
ast: Monitor de carga de la CPU, d'usu d'intercambiu y de memoria

en: File /proc/uptime not found!
ast: ¡Nun s'alcontró'l fiheru /proc/uptime!
