Xfce Panel Plugins - en to be translation catalogue (32 entries)

en: File /proc/stat not found!
be: Файл /proc/stat не знойдзены!

en: System Load: %ld%%
be: Загрузка сістэмы: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
be: Памяць: %ld МБ з %ld МБ

en: Network: %ld Mbit/s
be: Сетка: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
be: Падпампоўка: %ld МБ з %ld МБ

en: No swap
be: Раздзел падпампоўкі адсутнічае

en: %dd
be: %dд

en: %dh
be: %dг

en: %dm
be: %dм

en: %d day | %d days
be[0]: %d дзень
be[1]: %d дні
be[2]: %d дзён
be[3]: %d дзён

en: %d hour | %d hours
be[0]: %dгадзiна
be[1]: %dгадзiн
be[2]: %dгадзiн
be[3]: %dгадзiн

en: %d minute | %d minutes
be[0]: %dхвiлiна
be[1]: %dхвiлiн
be[2]: %dхвiлiна
be[3]: %dхвiлiна

en: Uptime: %s, %s, %s
be: Бесперапынку: %s, %s, %s

en: Label:
be: Адмеціна:

en: Leave empty to disable the label
be: Пакіньце пустым, каб адключыць ярлык

en: CPU monitor
be: Працэсар

en: Memory monitor
be: Памяць

en: Network monitor
be: Сеткавы манітор

en: Swap monitor
be: Падпампоўка

en: Uptime monitor
be: Час працы

en: System Load Monitor
be: Загрузка сістэмы

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Help
be: _Даведка

en: <b>General</b>
be: <b>Асноўныя</b>

en: Update interval:
be: Інтэрвал абнаўлення:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
be: Інтэрвал абнаўлення пры сілкаванні ад батарэі (0 -выкарыстоўваецца звычайны інтэрвал)

en: Power-saving interval:
be: У рэжыме захавання энергіі:

en: Launched when clicking on the plugin
be: Запускаецца па пстрычцы па ўбудове

en: System monitor:
be: Сістэмны манітор:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
be: Манітор загружанасці працэсара, выкарыстання памяці і падпампоўкі

en: Copyright (c) 2003-2022
be: Капiрайт (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
be: Файл /proc/uptime не знойдзены!
