Xfce Panel Plugins - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: File /proc/stat not found!
bg: Файлът /proc/stat не е намерен!

en: System Load: %ld%%
bg: Натоварване на системата: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
bg: Памет: %ldМБ от %ldМБ са използвани

en: Network: %ld Mbit/s
bg: Мрежа: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
bg: Swap: %ldМБ от %ldМБ са използвани

en: No swap
bg: Липсва swap

en: %dd
bg: %dд

en: %dh
bg: %dч

en: %dm
bg: %dм

en: %d day | %d days
bg[0]: %d ден
bg[1]: %d дни

en: %d hour | %d hours
bg[0]: %d час
bg[1]: %d часа

en: %d minute | %d minutes
bg[0]: %d минута
bg[1]: %d минути

en: Uptime: %s, %s, %s
bg: Време на работа: %s, %s, %s

en: Label:
bg: Етикет:

en: Leave empty to disable the label
bg: Оставете празно, за да деактивирате етикета

en: CPU monitor
bg: Наблюдение на ЦП

en: Memory monitor
bg: Наблюдение на паметта

en: Network monitor
bg: Наблюдение на мрежата

en: Swap monitor
bg: Наблюдение на swap

en: Uptime monitor
bg: Наблюдение на времето на работа

en: System Load Monitor
bg: Наблюдение на натоварването на системата

en: _Close
bg: Затваряне

en: _Help
bg: _Помощ

en: <b>General</b>
bg: <b>Общи</b>

en: Update interval:
bg: Интервал на обновяване:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
bg: Интервал на обновяване при работа на батерия (използва се стандартен интервал, когато е зададено нула)

en: Power-saving interval:
bg: Интервал на пестене на енергия:

en: Launched when clicking on the plugin
bg: Стартиране при кликване върху добавката

en: System monitor:
bg: Наблюдение на системата:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
bg: Наблюдение на натоварването на ЦП и използването на swap паметта

en: Copyright (c) 2003-2022
bg: Авторски права (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
bg: Файлът /proc/uptime не е намерен!
