Xfce Panel Plugins - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: File /proc/stat not found!
ca: No s'ha trobat el fitxer «/proc/stat»!

en: System Load: %ld%%
ca: Càrrega del sistema: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
ca: Memòria: %ld MB de %ld MB utilitzades

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
ca: Memòria d'intercanvi: %ld MB de %ld MB utilitzades

en: No swap
ca: Sense memòria d'intercanvi

en: %d day | %d days
ca[0]: %d dia
ca[1]: %d dies

en: Label:
ca: Etiqueta:

en: CPU monitor
ca: Monitor de la CPU

en: Memory monitor
ca: Monitor de la memòria

en: Swap monitor
ca: Monitor de la memòria d'intercanvi

en: Uptime monitor
ca: Monitor del temps en funcionament

en: System Load Monitor
ca: Monitor de la càrrega del sistema

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Help
ca: _Ajuda

en: Update interval:
ca: Interval d'actualització:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
ca: Interval d'actualització quan funciona amb la bateria (s'utilitza l'interval d'actualització comú si s'estableix a zero)

en: Power-saving interval:
ca: Interval d'estalvi d'energia:

en: Launched when clicking on the plugin
ca: Es llança en fer clic al connector

en: System monitor:
ca: Monitor del sistema:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
ca: Monitora la càrrega de la CPU, l'ús de la memòria d'intercanvi i l'empremta de la memòria

en: File /proc/uptime not found!
ca: No s'ha trobat el fitxer «/proc/uptime»!
