Xfce Panel Plugins - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: File /proc/stat not found!
cs: Soubor /proc/stat nenalezen!

en: System Load: %ld%%
cs: Zatížení systému: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
cs: Paměť: %ldMB z %ldMB použito

en: Network: %ld Mbit/s
cs: Síť: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
cs: Oddíl swap: %ldMB z %ldMB použito

en: No swap
cs: Bez oddílu swap

en: %d day | %d days
cs[0]: %d den
cs[1]: %d dny
cs[2]: %d dnů
cs[3]: %d dnů

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin
cs[3]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut
cs[3]: %d minut

en: Uptime: %s, %s, %s
cs: Čas od zapnutí: %s, %s, %s

en: Label:
cs: Popisek:

en: Leave empty to disable the label
cs: Popisek vypnete ponecháním tohoto pole prázdného

en: CPU monitor
cs: Sledování procesoru

en: Memory monitor
cs: Sledování paměti

en: Network monitor
cs: Sledování sítě

en: Swap monitor
cs: Sledování oddílu swap

en: Uptime monitor
cs: Sledování doby spuštění

en: System Load Monitor
cs: Sledování vytížení systému

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: Update interval:
cs: Interval aktualizace:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
cs: Interval aktualizace při napájení z baterie (pokud je nastaveno na nulu, používá se běžný interval aktualizace)

en: Power-saving interval:
cs: Interval úspory energie:

en: Launched when clicking on the plugin
cs: Spouští se po kliknutí na zásuvný modul

en: System monitor:
cs: Sledování systému:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
cs: Sleduje zatížení procesoru, využití oddílu swap a paměti

en: File /proc/uptime not found!
cs: Soubor /proc/uptime nenalezen!
