Xfce Panel Plugins - en to el translation catalogue (22 entries)

en: File /proc/stat not found!
el: Το αρχείο /proc/stat δε βρέθηκε!

en: System Load: %ld%%
el: Φόρτο συστήματος: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
el: Μνήμη: %ldMB από %ldMB σε χρήση

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
el: Swap: %ldMB από %ldMB σε χρήση

en: No swap
el: Χωρίς swap

en: %d day | %d days
el[0]: %d μέρα
el[1]: %d μέρες

en: Label:
el: Ετικέτα:

en: CPU monitor
el: Επισκόπηση CPU

en: Memory monitor
el: Επισκόπηση Μνήμης

en: Swap monitor
el: Επισκόπηση swap

en: Uptime monitor
el: Επισκόπηση ενεργού χρόνου

en: System Load Monitor
el: Επισκόπηση φόρτου συστήματος

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: _Help
el: _Βοήθεια

en: <b>General</b>
el: <b>Γενικά</b>

en: Update interval:
el: Χρόνος ανανέωσης:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
el: Χρονικό διάστημα ανανέωσης κατά τη λειτουργία με μπαταρία (χρήση του κανονικού διαστήματος όταν οριστεί σε μηδέν)

en: Power-saving interval:
el: Διάστημα εξοικομόμησης ενέργειας:

en: Launched when clicking on the plugin
el: Άνοιγμα όταν γίνει κλικ στο plugin

en: System monitor:
el: Παρακολούθηση συστήματος:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
el: Επισκόπηση φόρτου CPU, χρήσης swap και μνήμης

en: File /proc/uptime not found!
el: Το αρχείο /proc/uptime δε βρέθηκε!
