Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (32 entries)

en: File /proc/stat not found!
et: Ei leidnud /proc/stat faili!

en: System Load: %ld%%
et: Süsteemi koormus: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
et: Mälu kasutus: %ldMB / %ldMB

en: Network: %ld Mbit/s
et: Võrk: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
et: Saaleala kasutus: %ldMB / %ldMB

en: No swap
et: Saalaala puudub

en: %dd
et: %d pv

en: %dh
et: %d t

en: %dm
et: %d min

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: Uptime: %s, %s, %s
et: Ülalolekuaeg: %s, %s, %s

en: Label:
et: Silt:

en: Leave empty to disable the label
et: Kui sa silti ei soovi kasutada, siis jäta tühjaks

en: CPU monitor
et: Protsessori koormuse jälgija

en: Memory monitor
et: Mälukasutuse jälgija

en: Network monitor
et: Võrgukoormuse jälgija

en: Swap monitor
et: Saaleala kasutuse jälgija

en: Uptime monitor
et: Ülalolekuaja jälgija

en: System Load Monitor
et: Süsteemi koormuse jälgija

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: _Abi

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: Update interval:
et: Uuendamise välp:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
et: Andmete uuendamise välp, kui arvuti on akutoitel (kui väärtus on null, siis kasutatakse tavavälpa)

en: Power-saving interval:
et: Uuendamise välp akutoitel:

en: Launched when clicking on the plugin
et: Rakendus, mida käivitatakse pistikprogrammi klõpsimisel

en: System monitor:
et: Tegumihaldur:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
et: Jälgi protsessori koormust ning saaleala ja mälu kasutust

en: Copyright (c) 2003-2022
et: Autoriõigused (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
et: Ei leidnud /proc/uptime faili!
