Xfce Panel Plugins - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: File /proc/stat not found!
gl: Non se atopou o ficheiro /proc/stat!

en: System Load: %ld%%
gl: Carga do sistema: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
gl: Memoria: %ldMB de %ldMB en uso

en: Network: %ld Mbit/s
gl: Rede: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
gl: Espazo de intercambio: %ldMB de %ldMB en uso

en: No swap
gl: Sen espazo de intercambio

en: %d day | %d days
gl[0]: %d día
gl[1]: %d días

en: %d hour | %d hours
gl[0]: %d hora
gl[1]: %d horas

en: %d minute | %d minutes
gl[0]: %d minuto
gl[1]: %d minutos

en: Uptime: %s, %s, %s
gl: Tempo en funcionamento: %s, %s, %s

en: Label:
gl: Etiqueta:

en: Leave empty to disable the label
gl: Deixar baleiro para desactivar a etiqueta

en: CPU monitor
gl: Monitor da CPU

en: Memory monitor
gl: Monitor da memoria

en: Network monitor
gl: Monitor da rede

en: Swap monitor
gl: Monitor do espazo de intercambio

en: Uptime monitor
gl: Monitor de tempo en funcionamento

en: System Load Monitor
gl: Monitor de carga do sistema

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Help
gl: _Axuda

en: <b>General</b>
gl: <b>Xeral</b>

en: Update interval:
gl: Intervalo de actualización:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
gl: Intervalo de actualización cando funciona con batería (usa o intervalo de actualización común se está definido en cero)

en: Power-saving interval:
gl: Intervalo de aforro de enerxía:

en: Launched when clicking on the plugin
gl: Iniciar cando se prema no engadido

en: System monitor:
gl: Monitor de sistema:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
gl: Monitoriza a carga da CPU, e mailo uso do espazo de intercambio e da memoria

en: File /proc/uptime not found!
gl: Non se atopou o ficheiro /proc/uptime!
