Xfce Panel Plugins - en to he translation catalogue (29 entries)

en: File /proc/stat not found!
he: קובץ proc/stat/ לא נמצא!

en: System Load: %ld%%
he: עומס מערכת: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
he: זיכרון: %ldMB מתוך %ldMB בשימוש

en: Network: %ld Mbit/s
he: רשת: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
he: החלף: %ldMB מתוך %ldMB בשימוש

en: No swap
he: אין החלף

en: %d day | %d days
he[0]: יום %d
he[1]: %d ימים
he[2]: %d ימים
he[3]: %d ימים

en: %d hour | %d hours
he[0]: %d שעה
he[1]: %d שעות
he[2]: %d שעות
he[3]: %d שעות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות
he[2]: %d דקות
he[3]: %d דקות

en: Uptime: %s, %s, %s
he: זמן עבודה: %s, %s, %s

en: Label:
he: תווית:

en: Leave empty to disable the label
he: השאר ריק כדי לבטל תווית

en: CPU monitor
he: עוקב מעבד

en: Memory monitor
he: עוקב זיכרון

en: Network monitor
he: עוקב רשת

en: Swap monitor
he: עוקב הֶחְלֵף

en: Uptime monitor
he: עוקב זמן עבודה

en: System Load Monitor
he: עוקב עומס מערכת

en: _Close
he: _סגור

en: _Help
he: _עזרה

en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

en: Update interval:
he: מרווח עדכון:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
he: מרווח עדכון כאשר פועל על סוללה (משתמש במרווח עדכון רגיל אם שווה לאפס)

en: Power-saving interval:
he: מרווח חיסכון-הספק:

en: Launched when clicking on the plugin
he: מופעל בקליק על התוסף

en: System monitor:
he: עוקב מערכת:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
he: עקוב אחר עומס מעבד, שימוש הֶחְלֵף וטביעת רגל זיכרון

en: Copyright (c) 2003-2022
he: זכויות יוצרים (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
he: קובץ proc/uptime/ לא נמצא!
