Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: File /proc/stat not found!
hr: Datoteka /proc/stat nije nađena!

en: System Load: %ld%%
hr: Učitavanje sustava: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
hr: Memorija: %ldMB of %ldMB korišteno

en: Network: %ld Mbit/s
hr: Mreža: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
hr: Swap: %ldMB of %ldMB korišteno

en: No swap
hr: Bez swapa

en: %d day | %d days
hr[0]: %d dan
hr[1]: %d dani
hr[2]: %d dana

en: Label:
hr: Natpis:

en: CPU monitor
hr: MOnitor procesora

en: Memory monitor
hr: Monitor memorije

en: Network monitor
hr: Nadzor mreže

en: Uptime monitor
hr: Nadglednik neprekidne aktivnosti

en: System Load Monitor
hr: Monitor učitavanja sustava

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Help
hr: _Pomoć

en: <b>General</b>
hr: <b>Generalno</b>

en: Update interval:
hr: Interval ažuriranja:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
hr: Ažuriraj interval dok se koristi baterija (koristi regularno ažuriranje intervala ako je postavljen na nulu)

en: Power-saving interval:
hr: Interval štednje energije:

en: Launched when clicking on the plugin
hr: Pokrenut pritiskom na priključak

en: System monitor:
hr: Nadzornik sustava:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
hr: Nadgledaj opterećenje procesora, upotrebu pričuvne memorije i zauzeće radne memorije

en: File /proc/uptime not found!
hr: Datoteka /proc/uptime nije nađena!
