Xfce Panel Plugins - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: File /proc/stat not found!
hu: A /proc/stat fájl nem található

en: System Load: %ld%%
hu: Rendszerterhelés: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
hu: Memória: %2$ld MB, amiből %1$ld MB használt

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
hu: Lapozóterület: %2$ld MB, amiből %1$ld MB használt

en: No swap
hu: Nincs lapozóterület

en: %d day | %d days
hu[0]: %d nap
hu[1]: %d nap

en: Label:
hu: Címke:

en: CPU monitor
hu: CPU-figyelő

en: Memory monitor
hu: Memóriafigyelő

en: Swap monitor
hu: Lapozóterület-figyelő

en: Uptime monitor
hu: Működésiidő-figyelő

en: System Load Monitor
hu: Rendszerterhelés-figyelő

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Help
hu: _Súgó

en: <b>General</b>
hu: <b>Általános</b>

en: Update interval:
hu: Frissítés gyakorisága:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
hu: Frissítési időköz akkumulátoron történő futáskor (a szokásos időköz, ha nullára állítja)

en: Power-saving interval:
hu: Energiatakarékosság időköze:

en: Launched when clicking on the plugin
hu: A bővítményre kattintáskor indítva

en: System monitor:
hu: Rendszerfigyelő:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
hu: Processzorterhelés, lapozóterület- és memóriahasználat figyelése

en: File /proc/uptime not found!
hu: A /proc/uptime fájl nem található
