Xfce Panel Plugins - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: File /proc/stat not found!
lt: Failas „/proc/stat“ nerastas!

en: System Load: %ld%%
lt: Sistemos apkrova: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
lt: Darbinė atmintis: naudojama %ldMB iš %ldMB

en: Network: %ld Mbit/s
lt: Tinklas: %ld Mbit/sek.

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
lt: Sukeitimų skaidinys: naudojama %ldMB iš %ldMB

en: No swap
lt: Sukeitimų skaidinio nėra

en: %dd
lt: %d d.

en: %dh
lt: %d val.

en: %dm
lt: %d min.

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų
lt[3]: %d dienų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų
lt[3]: %d valanda

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių
lt[3]: %d minutė

en: Uptime: %s, %s, %s
lt: Veikimo laikas: %s, %s, %s

en: Label:
lt: Etiketė:

en: Leave empty to disable the label
lt: Palikite tuščią, norėdami išjungti etiketę

en: CPU monitor
lt: CPU prižiūryklė

en: Memory monitor
lt: Atminties prižiūryklė

en: Network monitor
lt: Tinklo prižiūryklė

en: Swap monitor
lt: Sukeitimų skaidinio prižiūryklė

en: Uptime monitor
lt: Veikimo laiko prižiūryklė

en: System Load Monitor
lt: Sistemos apkrovos prižiūryklė

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendra</b>

en: Update interval:
lt: Atnaujinimo intervalas:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
lt: Atnaujinimo intervalas, naudojant akumuliatoriaus energiją (jei nustatyta į nulį, bus naudojamas įprastas atnaujinimo intervalas)

en: Power-saving interval:
lt: Energijos taupymo intervalas:

en: Launched when clicking on the plugin
lt: Paleidžiama, spustelėjus ant įskiepio

en: System monitor:
lt: Sistemos prižiūryklė:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
lt: Stebėti CPU apkrovą, sukeitimų srities naudojimą ir atminties naudojimą

en: Copyright (c) 2003-2022
lt: Autorių teisės (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
lt: Failas „/proc/uptime“ nerastas!
