Xfce Panel Plugins - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: File /proc/stat not found!
nl: Bestand /proc/stat niet gevonden.

en: System Load: %ld%%
nl: Systeembelasting: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
nl: Geheugen: %ldMB van %ldMB in gebruik

en: Network: %ld Mbit/s
nl: Netwerk: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
nl: Wisselgeheugen: %ldMB van %ldMB in gebruik

en: No swap
nl: Geen wisselgeheugen

en: %dh
nl: %du

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: Uptime: %s, %s, %s
nl: Actieftijd: %s, %s, %s

en: Label:
nl: Etiket:

en: Leave empty to disable the label
nl: Laat leeg om het etiket uit te schakelen

en: CPU monitor
nl: CPU-bewaker

en: Memory monitor
nl: Geheugenbewaker

en: Network monitor
nl: Netwerkbewaker

en: Swap monitor
nl: Wisselgeheugenbewaker

en: Uptime monitor
nl: Draaiperiode-bewaker

en: System Load Monitor
nl: Systeembelastingbewaker

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: Update interval:
nl: Tussenpoze voor bijwerken:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
nl: Bijwerktussenpoze wanneer draaiend op accustroom (gebruikt normale tussenpoze wanneer ingesteld op 0)

en: Power-saving interval:
nl: Tussenpoze voor energiebesparing:

en: Launched when clicking on the plugin
nl: Gestart bij klikken op het invoegsel

en: System monitor:
nl: Systeembewaker:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
nl: Toon CPU-belasting, wisselgeheugen- en geheugengebruik

en: Copyright (c) 2003-2022
nl: Auteursrecht (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
nl: Bestand /proc/uptime niet gevonden.
