Xfce Panel Plugins - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: File /proc/stat not found!
oc: Fichièr /proc/stat pas trobat !

en: System Load: %ld%%
oc: Carga del sistèma : %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
oc: Memòria : %ldMio de %ldMio utilizat

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
oc: Fichièr d'escambi : %ldMio de %ldMio utilizat

en: No swap
oc: Pas cap de fichièr d'escambi

en: %d day | %d days
oc[0]: %d Jorn
oc[1]: %d Jorns

en: %d hour | %d hours
oc[0]: %d ora
oc[1]: %d oras

en: %d minute | %d minutes
oc[0]: %d minuta
oc[1]: %d minutas

en: Label:
oc: Etiqueta :

en: CPU monitor
oc: Monitor del CPU

en: Memory monitor
oc: Monitor de la memòria

en: Swap monitor
oc: Monitor del fichièr d'escambi

en: Uptime monitor
oc: Monitor del temps de foncionament

en: System Load Monitor
oc: Monitor de la carga del sistèma

en: _Close
oc: _Tampar

en: _Help
oc: _Ajuda

en: Update interval:
oc: Interval de mesa a jorn :

en: Power-saving interval:
oc: Interval d'estalvi d'energia :

en: System monitor:
oc: Monitor del sistèma :

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
oc: Monitor de la carga del CPU, utilizacion del fichièr d'escambi e de l'emprencha memòria

en: File /proc/uptime not found!
oc: Fichièr /proc/uptime pas trobat !
