Xfce Panel Plugins - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: File /proc/stat not found!
sl: Datoteka /proc/stat ne obstaja!

en: System Load: %ld%%
sl: Obremenitev sistema: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
sl: Delovni pomnilnik: %ldMB od %ldMB porabljen

en: Network: %ld Mbit/s
sl: Omrežje: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
sl: Izmenjevalni (swap) razdelek: %ldMB of %ldMB porabljen

en: No swap
sl: Ni izmenjevalnega (swap) razdelka

en: %dh
sl: %du

en: %d day | %d days
sl[0]: %d dan
sl[1]: %d dneva
sl[2]: %d dni
sl[3]: %d dni

en: %d hour | %d hours
sl[0]: %dura
sl[1]: %d uri
sl[2]: %d ure
sl[3]: %d ur

en: %d minute | %d minutes
sl[0]: %d minuta
sl[1]: %d minuti
sl[2]: %d  minute
sl[3]: %d minut

en: Uptime: %s, %s, %s
sl: Čas delovanja: %s, %s, %s

en: Label:
sl: Oznaka:

en: Leave empty to disable the label
sl: Pustite prazno za izklop oznake

en: CPU monitor
sl: Nadzornik procesorja

en: Memory monitor
sl: Nadzornik pomnilnika

en: Network monitor
sl: Nadzornik omrežja

en: Swap monitor
sl: Nadzornik izmenjevalnega razdelka

en: Uptime monitor
sl: Nadzornik časa delovanja

en: System Load Monitor
sl: Nadzornik obremenjenosti sistema

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: Pomo_č

en: <b>General</b>
sl: <b>Splošno</b>

en: Update interval:
sl: Interval posodabljanja:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
sl: Interval posodabljanja, ko deluje na baterijo (uporablja običajni interval posodabljanje, če je nastavljen na nič)

en: Power-saving interval:
sl: Interval posodabljanja pri varčevanju z energijo:

en: Launched when clicking on the plugin
sl: Zagon ob kliku na vtičnik

en: System monitor:
sl: Nadzornik opravil:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
sl: Nadzornik obremenitve procesorja, pomnilnika in izmenjevalnega (swap) razdelka

en: Copyright (c) 2003-2022
sl: Avtorske pravice (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
sl: Datoteka /proc/uptime ne obstaja!
