Xfce Panel Plugins - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: File /proc/stat not found!
sq: S’u gjet kartelë /proc/stat!

en: System Load: %ld%%
sq: Ngarkesë Sistemi: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
sq: Kujtesë: e përdorur %ldMB nga %ldMB

en: Network: %ld Mbit/s
sq: Rrjet: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
sq: "Swap": përdorur %ldMB nga %ldMB

en: No swap
sq: Pa "swap"

en: %d day | %d days
sq[0]: %d ditë
sq[1]: %d ditë

en: %d hour | %d hours
sq[0]: %d orë
sq[1]: %d orë

en: %d minute | %d minutes
sq[0]: %d minutë
sq[1]: %d minuta

en: Uptime: %s, %s, %s
sq: Kohë funksionimi: %s, %s, %s

en: Label:
sq: Etiketë:

en: Leave empty to disable the label
sq: Që të çaktivizohet etiketa, lëreni të zbrazët

en: CPU monitor
sq: Mbikëqyrës CPU-je

en: Memory monitor
sq: Mbikëqyrës kujtese

en: Network monitor
sq: Mbikëqyrës rrjeti

en: Swap monitor
sq: Mbikëqyrës swap-i

en: Uptime monitor
sq: Mbikëqyrës kohëpunimi

en: System Load Monitor
sq: Mbikëqyrës Ngarkese Sistemi

en: _Close
sq: _Mbylle

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: <b>General</b>
sq: <b>Të përgjithshme</b>

en: Update interval:
sq: Interval përditësimi:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
sq: Interval përditësimi kur xhirohet me bateri (përdor interval të rregullt përditësime, nëse vlera caktohet zero)

en: Power-saving interval:
sq: Interval kursimi energjie:

en: Launched when clicking on the plugin
sq: E nisur kur klikohet mbi shtojcën

en: System monitor:
sq: Mbikëqyrës sistemi:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
sq: Mbikëqyr ngarkese CPU-je, përdorim hapësire swap-i dhe harxhim kujtese

en: Copyright (c) 2003-2022
sq: Të drejta kopjimi (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
sq: S’u gjet kartelë /proc/uptime!
