Xfce Panel Plugins - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: File /proc/stat not found!
sr: Није пронађена датотека /proc/stat!

en: System Load: %ld%%
sr: Оптерећење система: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
sr: Меморија: %ldMB од %ldMB заузето

en: Network: %ld Mbit/s
sr: Мрежа: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
sr: Помоћна меморија: %ldMB од %ldMB заузето

en: No swap
sr: Нема помоћне меморије

en: %d day | %d days
sr[0]: %d дан
sr[1]: %d дана
sr[2]: %d дана

en: %d hour | %d hours
sr[0]: %d час
sr[1]: %d часа
sr[2]: %d часова

en: %d minute | %d minutes
sr[0]: %d минут
sr[1]: %d минута
sr[2]: %d минута

en: Uptime: %s, %s, %s
sr: Време рада: %s, %s, %s

en: Label:
sr: Натпис:

en: Leave empty to disable the label
sr: Оставите празним ради онемогућавања натписа

en: CPU monitor
sr: Праћење процесора

en: Memory monitor
sr: Праћење заузећа меморије

en: Network monitor
sr: Мрежни надзорник

en: Swap monitor
sr: Праћење помоћне меморије

en: Uptime monitor
sr: Праћење времена будности

en: System Load Monitor
sr: Праћење заузећа система

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Help
sr: _Помоћ

en: <b>General</b>
sr: <b>Опште</b>

en: Update interval:
sr: Учесталост упита:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
sr: Време освежавања приликом коришћења батерије (користи уобичајено освежавање ако је поставка на нули)

en: Power-saving interval:
sr: Раздобља између штедњи снаге:

en: Launched when clicking on the plugin
sr: Покренуто кликом на прикључак

en: System monitor:
sr: Праћење система:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
sr: Прати оптерећење процесора, коришћење помоћне меморије и заузеће меморије

en: Copyright (c) 2003-2022
sr: Права умножавања (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
sr: Датотека /proc/uptime није пронађена!
