Xfce Panel Plugins - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: File /proc/stat not found!
sv: Filen /proc/stat gick inte att hitta!

en: System Load: %ld%%
sv: Systembelastning: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
sv: Minne: %ld MB av %ld MB använt

en: Network: %ld Mbit/s
sv: Nätverk: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
sv: Växlingsutrymme: %ld MB av %ld MB använt

en: No swap
sv: Inget växlingsutrymme

en: %dh
sv: %dt

en: %d day | %d days
sv[0]: %d dag
sv[1]: %d dagar

en: %d hour | %d hours
sv[0]: %d timme
sv[1]: %d timmar

en: %d minute | %d minutes
sv[0]: %d minut
sv[1]: %d minuter

en: Uptime: %s, %s, %s
sv: Uptid: %s,%s,%s

en: Label:
sv: Etikett:

en: Leave empty to disable the label
sv: Lämna tomt för att inaktivera etiketten

en: CPU monitor
sv: Processorövervakare

en: Memory monitor
sv: Minnesövervakare

en: Network monitor
sv: Nätverksövervakning

en: Swap monitor
sv: Övervaka växlingutrymme

en: Uptime monitor
sv: Upptidsövervakning

en: System Load Monitor
sv: Övervaka systembelastning

en: _Close
sv: _Stäng

en: _Help
sv: _Hjälp

en: <b>General</b>
sv: <b>Allmänt</b>

en: Update interval:
sv: Uppdateringsintervall:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
sv: Uppdateringsintervall vid batteridrift (använder vanliga uppdateringsintervall om satt till noll)

en: Power-saving interval:
sv: Strömsparintervall:

en: Launched when clicking on the plugin
sv: Startas vid klick på insticksprogrammet

en: System monitor:
sv: Systemövervakning:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
sv: Övervaka processorbelastning, användning av växlingsutrymme och minne

en: File /proc/uptime not found!
sv: Filen /proc/uptime hittades inte!
