Xfce Panel Plugins - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: File /proc/stat not found!
tr: /proc/stat bulunamadı!

en: System Load: %ld%%
tr: Sistem Yükü: %%%ld

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
tr: Bellek: %ldMB / %ldMB kullanıldı

en: Network: %ld Mbit/s
tr: Ağ: %ld Mbit/s

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
tr: Takas Alanı: %ldMB / %ldMB kullanıldı

en: No swap
tr: Takas alanı yok

en: %dd
tr: %dg

en: %dh
tr: %ds

en: %dm
tr: %dd

en: %d day | %d days
tr[0]: %d gün
tr[1]: %d gün

en: %d hour | %d hours
tr[0]: %d saat
tr[1]: %d saat

en: %d minute | %d minutes
tr[0]: %d dakika
tr[1]: %d dakika

en: Uptime: %s, %s, %s
tr: Çalışma zamanı: %s, %s, %s

en: Label:
tr: Etiket:

en: Leave empty to disable the label
tr: Etiketi devre dışı bırakmak için boş bırak

en: CPU monitor
tr: İşlemci gözlemcisi

en: Memory monitor
tr: Bellek gözlemcisi

en: Network monitor
tr: Ağ gözlemcisi

en: Swap monitor
tr: Takas alanı gözlemcisi

en: Uptime monitor
tr: Çalışma süresi gözlemcisi

en: System Load Monitor
tr: Sistem Yükü Gözlemcisi

en: _Close
tr: _Kapat

en: _Help
tr: _Yardım

en: <b>General</b>
tr: <b>Genel</b>

en: Update interval:
tr: Güncelleme aralığı:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
tr: Pille çalışırken güncelleme aralığı (sıfıra ayarlanırsa olağan güncelleme aralığı kullanır)

en: Power-saving interval:
tr: Güç tasarrufu zaman aralığı:

en: Launched when clicking on the plugin
tr: Eklenti üzerine tıklandığında başlatıldı

en: System monitor:
tr: Sistem gözlemcisi:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
tr: İşlemci yükünü, takas alanı kullanımını ve bellek ayak izini gözlemle

en: File /proc/uptime not found!
tr: /proc/uptime bulunamadı!
