Xfce Panel Plugins - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: File /proc/stat not found!
ug: ھۆججىتى /proc/stat تېپىلمىدى

en: System Load: %ld%%
ug: سىستېما يۈكى: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
ug: ئىشلىتىلگەن ئەسلەك:  %ldم ب / %ldم ب

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
ug: ئىشلىتىلگەن Swap: %ldم ب of %ldم ب

en: No swap
ug: swap يوق

en: %d day | %d days
ug[1]: %d كۈن

en: Label:
ug: ئەن:

en: CPU monitor
ug: CPU كۆزەتكۈ

en: Memory monitor
ug: ئەسلەك كۆزەتكۈ

en: Swap monitor
ug: Swap كۆزەتكۈ

en: Uptime monitor
ug: ئىشلەۋاتقان ۋاقىت كۆزەتكۈ

en: System Load Monitor
ug: سىستېما يۈكى كۆزەتكۈ

en: Update interval:
ug: يېڭىلاش ئىنتېرۋالى:

en: Power-saving interval:
ug: تەك تېجەش ئىنتېرۋالى:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
ug: CPU نىڭ يۈكى، swap ۋە ئەسلەكنى كۆزىتىدۇ

en: File /proc/uptime not found!
ug: ھۆججەت /proc/uptime تېپىلمىدى!
