Xfce Panel Plugins - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: File /proc/stat not found!
uk: Файл /proc/stat не знайдено!

en: System Load: %ld%%
uk: Навантаження системи: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
uk: Пам'ять: %ldМб з %ldМб використано

en: Network: %ld Mbit/s
uk: Мережа: %ld Мбіт/с

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
uk: Файл підкачки: %ldМб з %ldMB використано

en: No swap
uk: Без підкачки

en: %dd
uk: %dд

en: %dh
uk: %dг

en: %dm
uk: %dм

en: %d day | %d days
uk[0]: %d день
uk[1]: %d днів
uk[2]: %d днів
uk[3]: %d днів

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d година
uk[2]: %d годин
uk[3]: %d годин

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилин
uk[2]: %d хвилин
uk[3]: %d хвилин

en: Uptime: %s, %s, %s
uk: Час роботи: %s, %s, %s

en: Label:
uk: Мітка:

en: Leave empty to disable the label
uk: Залиште порожнім, щоб вимкнути мітку

en: CPU monitor
uk: Стеження за процесором

en: Memory monitor
uk: Стеження за пам'яттю

en: Network monitor
uk: Монітор мережі

en: Swap monitor
uk: Стеження за файлом підкачки

en: Uptime monitor
uk: Стеження за часом роботи

en: System Load Monitor
uk: Стеження за навантаженням системи

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Help
uk: _Допомога

en: <b>General</b>
uk: <b>Загальне</b>

en: Update interval:
uk: Інтервал оновлення:

en: Update interval when running on battery (uses regular update interval if set to zero)
uk: Інтервал оновлення під час праці на акумуляторі (використовується звичайний інтервал, якщо вписаний нуль)

en: Power-saving interval:
uk: Інтервал збереження енергії:

en: Launched when clicking on the plugin
uk: Запускається при клацанні на плагін

en: System monitor:
uk: Монітор системи:

en: Monitor CPU load, swap usage and memory footprint
uk: Стежити за навантаженням процесора, використанням файлу підкачки і основною пам'яттю

en: Copyright (c) 2003-2022
uk: Всі права застережено (c) 2003-2022

en: File /proc/uptime not found!
uk: Файл /proc/uptime не знайдено!
