Xfce Panel Plugins - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: File /proc/stat not found!
vi: Không tìm thấy tập tin /proc/stat!

en: System Load: %ld%%
vi: Tải hệ thống: %ld%%

en: Memory: %ldMB of %ldMB used
vi: Bộ nhớ: dùng %ldMB từ %ldMB

en: Swap: %ldMB of %ldMB used
vi: Swap: dùng %ldMB từ %ldMB

en: No swap
vi: Không swap

en: Bar color:
vi: Màu:

en: Text to display:
vi: Văn bản hiển thị:

en: CPU monitor
vi: Theo dõi CPU

en: Memory monitor
vi: Theo dõi bộ nhớ

en: Swap monitor
vi: Theo dõi swap

en: Uptime monitor
vi: Theo dõi thời gian đã chạy

en: System Load Monitor
vi: Tải hệ thống

en: File /proc/uptime not found!
vi: Không tìm thấy tập in /proc/uptime!
