Xfce Apps - en to az translation catalogue (69 entries)

en: Task Manager
az: Tapşırıq Yönəldəni

en: Easy to use application to monitor system resources
az: Sistem qaynaqlarını izləmək üçün asan işlənişli uyğulama

en: Quit
az: Çıx

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
az: <b>İşləmlər:</b> %u
    <b>OİB:</b> %%%.0f
    <b>Yaddaş:</b> %s
    <b>Dəyişim:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
az: Xfce Bildiriş Qulluğu

en: Settings daemon is unavailable
az: Qulluq ayarları əlçatmazdır

en: CPU: %s%%
az: OİB (CPU): %%%s

en: Memory: %s
az: Yaddaş: %s

en: Swap: %s
az: Dəyişim: %s

en: Processes: %d
az: İşləmlər: %d

en: Task
az: Tapşırıq

en: PID
az: İKM

en: PPID
az: AİKM

en: State
az: Durum

en: VSZ
az: SÖÇ

en: RSS
az: QYÖ

en: UID
az: İK

en: CPU
az: OİB (CPU)

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
az: Öncəl.

en: Terminate task
az: Tapşırığı sonlandır

en: Kill task
az: Tapşırığı öldür

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
az: %ssiqnalını%d İKM'sinə (PID) göndərmək istədiyinə güvənirsən?

en: terminate
az: sonlandır

en: kill
az: öldür

en: Error sending signal
az: Siqnal göndərişi yanlışı

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
az: İKM %d üçün siqnal göndərilərkən gözlənilməz yanlış baş verdi. Böyük olasılıqla, gərəkli ayrıcalığınız yoxdur.

en: Error setting priority
az: Öncəlik ayarlama yanlışı

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
az: İKM %d üçün öncəlik qoyularkən gözlənilməz yanlış baş verdi. Böyük olasılıqla, gərəkli ayrıcalığınız yoxdur.

en: Stop
az: Saxla

en: Continue
az: Ardımla

en: Terminate
az: Sonlandır

en: Kill
az: Öldür

en: Very low
az: Çox aşağı

en: Low
az: Aşağı

en: Normal
az: Olağan

en: High
az: Yüksək

en: Very high
az: Çox yüksək

en: Priority
az: Öncəlik

note: Same trick as above
en: Copy command line
az: Göstəriş çizgisini köçürt

en: Bad Window
az: Pis Pəncərə

en: Window id 0x%lx does not exist!
az: Pəncərə kimliyi 0x%lx yoxdur!

en: XGetWindowProperty failed
az: XGetWindowProperty alınmadı

en: XGetWindowProperty failed!
az: XGetWindowProperty alınmadı!

en: No PID found
az: İKM tapılmadı

en: No PID found for window 0x%lx.
az: Pəncərə 0x%lx üçün İKM tapılmadı

en: Filter on process name
az: İşləm adına görə süzgəclə

en: Settings
az: Ayarlar

en: Identify an open window by clicking on it.
az: Üzərinə tıklayaraq pəncərəni tanımlayın.

en: You are using the root account, you may harm your system.
az: Siz kök sayımını işlədirsiniz, sisteminizə pislik edə bilərsiniz.

en: Easy to use task manager
az: İşlənişi asan tapşırıq yönəldəni

en: Task Manager Settings
az: Tapşırıq Yönəldənin Ayarları

en: _Help
az: _Yardım

en: About
az: Arayış

en: Show all processes
az: Bütün işləmləri göstər

en: Show application icons
az: Uyğulama imgələrini göstər

en: Show full command lines
az: Göstərişi bütün uzunluqda göstər

en: Show processes as tree
az: İşləmləri ağac kimi göstər

en: Show legend
az: Göstərgəni göstər

en: Show values with more precision
az: Dəyərləri daha kəskin göstər

en: Refresh rate (ms):
az: Yeniləmə tezliyi (ms)

en: <b>Interface</b>
az: <b>Arayüz</b>

en: Prompt for terminating tasks
az: Tapşırıqları sonlandırmadan öncə soruş

en: Keep in the notification area
az: Bildiriş alanında saxla

en: <b>Miscellaneous</b>
az: <b>Qarışıq</b>

en: General
az: Toplam

en: Virtual Bytes
az: Sanal Baytlar

en: Resident Bytes
az: Yerləşik Baytlar

en: Columns
az: Dirəklər

en: %s%%
az: %%%s
