Xfce Apps - en to be translation catalogue (59 entries)

en: Task Manager
be: Кіраўнік задач

en: Easy to use application to monitor system resources
be: Простая праграма для назірання за выкарыстаннем сістэмных рэсурсаў

en: Quit
be: Выйсці

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
be: <b>Працэсы:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Памяць:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
be: Дэман апавяшчэнняў Xfce

en: Settings daemon is unavailable
be: Дэман налад недаступны

en: Memory: %s
be: Памяць: %s

en: Processes: %d
be: Працэсаў: %d

en: Task
be: Задача

en: State
be: Стан

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
be: Прыяр.

en: Terminate task
be: Знішчыць задачу

en: Kill task
be: Забіць задачу

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
be: Сапраўды адправіць сігнал %s PID %d?

en: terminate
be: знішчыць

en: kill
be: забіць

en: Error sending signal
be: Падчас адпраўлення сігналу адбылася памылка

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
be: Падчас адпраўлення сігналу PID %d адбылася памылка. Магчыма, ў вас няма правоў на гэта.

en: Error setting priority
be: Падчас прызначэння прыярытэту адбылася памылка

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
be: Падчас прызначэння прыярытэту PID %d адбылася памылка. Магчыма, ў вас няма правоў на гэта.

en: Stop
be: Спыніць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Terminate
be: Знішчыць

en: Kill
be: Забіць

en: Very low
be: Вельмі нізкі

en: Low
be: Нізкі

en: Normal
be: Звычайны

en: High
be: Высокі

en: Very high
be: Вельмі высокі

en: Priority
be: Прыярытэт

en: Bad Window
be: Сапсаванае акно

en: Window id 0x%lx does not exist!
be: Акно id 0x%lx не існуе!

en: XGetWindowProperty failed
be: XGetWindowProperty даў хібу

en: XGetWindowProperty failed!
be: XGetWindowProperty даў хібу!

en: No PID found
be: Аніводнага PID не знойдзена

en: No PID found for window 0x%lx.
be: Аніводнага PID для акна 0x%lx не знойдзена.

en: Filter on process name
be: Фільтраваць па назве працэсу

en: Settings
be: Налады

en: Identify an open window by clicking on it.
be: Вызначыць адкрытае акно пстрыкнуўшы па яму.

en: You are using the root account, you may harm your system.
be: Выкарыстоўваючы root-акаўнт можна пашкодзіць сістэму.

en: Easy to use task manager
be: Просты ў выкарыстанні кіраўнік задач

en: Task Manager Settings
be: Налады кіраўніка задач

en: _Help
be: _Дапамога

en: About
be: Пра праграму

en: _Close
be: _Зачыніць

en: Show all processes
be: Паказаць усе працэсы

en: Show application icons
be: Паказваць значкі праграм

en: Show full command lines
be: Паказваць радкі загадаў цалкам

en: Show processes as tree
be: Паказваць працэсы ў выглядзе дрэва

en: Show legend
be: Паказаць легенду

en: Show values with more precision
be: Паказваць значэнні больш дакладна

en: Refresh rate (ms):
be: Чашчыня абнаўлення (мс):

en: <b>Interface</b>
be: <b>Інтэрфейс</b>

en: Prompt for terminating tasks
be: Удакладняць пры знішчэнні працэсаў

en: Keep in the notification area
be: Паказваць на прасторы апавяшчэнняў

en: <b>Miscellaneous</b>
be: <b>Рознае</b>

en: General
be: Асноўнае

en: Virtual Bytes
be: Віртуальных байтаў

en: Columns
be: Слупкі
