Xfce Apps - en to bg translation catalogue (70 entries)

en: Task Manager
bg: Управление на задачи

en: Easy to use application to monitor system resources
bg: Лесна за ползване програма за наблюдение на системните ресурси

en: Quit
bg: Спиране

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
bg: <b>Процеси:</b> %u
    <b>Процесор:</b> %.0f%%
    <b>Памет:</b> %s
    <b>Виртуална памет:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
bg: Демон за уведомления в Xfce

en: Settings daemon is unavailable
bg: Демонът за настройките е недостъпен

en: CPU: %s%%
bg: Процесор: %s%%

en: Memory: %s
bg: Памет: %s

en: Swap: %s
bg: Виртуална памет: %s

en: Processes: %d
bg: Процеси: %d

en: Task
bg: Задача

en: State
bg: Състояние

en: VSZ
bg: РВП

en: RSS
bg: РПП

en: UID
bg: ЮИД

en: CPU
bg: Процесор

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
bg: Приор.

en: Terminate task
bg: Прекратяване на задача

en: Kill task
bg: Убиване на задачата

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
bg: Сигурен ли сте, че искате да изпратите сигнала %s към PID %d?

en: terminate
bg: прекратяване

en: kill
bg: убиване

en: Error sending signal
bg: Грешка при пращане на сигнала

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
bg: Възникна грешка при пращането на сигнал до PID %d. Възможно е да нямате нужните права.

en: Error setting priority
bg: Грешка при задаване на приоритет

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
bg: Възникна грешка при определяне приоритет на PID %d. Има вероятност да не притежавате необходимите права.

en: Stop
bg: Спиране

en: Continue
bg: Продължаване

en: Terminate
bg: Прекратяване

en: Kill
bg: Убиване

en: Very low
bg: Много нисък

en: Low
bg: Нисък

en: Normal
bg: Нормален

en: High
bg: Висок

en: Very high
bg: Много висок

en: Priority
bg: Приоритет

note: Same trick as above
en: Copy command line
bg: Копиране на командния ред

en: Bad Window
bg: Проблемен прозорец

en: Window id 0x%lx does not exist!
bg: ID на прозорец  0x%lx не съществува!

en: XGetWindowProperty failed
bg: Неуспешно стартиране на XGetWindowProperty

en: XGetWindowProperty failed!
bg: Неуспешно стартиране на XGetWindowProperty!

en: No PID found
bg: Не е открит PID

en: No PID found for window 0x%lx.
bg: Не е открит PID за прозорец 0x%lx.

en: Filter on process name
bg: Филтър на процесите

en: Starting task
bg: Стартиране на задачата

en: Changing task
bg: Промяна на задачата

en: Terminating task
bg: Прекратяване на задачата

en: Settings
bg: Настройки

en: Identify an open window by clicking on it.
bg: Идентифициране на отворения прозорец при кликване върху него.

en: You are using the root account, you may harm your system.
bg: Вие използвате root акаунт и може да повредите вашата система.

en: Easy to use task manager
bg: Лесен за използване мениджър на задачи

en: Task Manager Settings
bg: Настройки на Мениджъра на задачите

en: _Help
bg: Помощ

en: About
bg: Относно

en: _Close
bg: Затваряне

en: Show all processes
bg: Покажи всички процеси

en: Show application icons
bg: Показване на икони на програмите

en: Show full command lines
bg: Показване на пълният команден ред

en: Show processes as tree
bg: Покажи процесите като дърво

en: Show legend
bg: Покажи легенда

en: Show values with more precision
bg: Покажи стойностите с по- голяма точност

en: Refresh rate (ms):
bg: Честота на обновяване (ms):

en: <b>Interface</b>
bg: <b>Интерфейс</b>

en: Prompt for terminating tasks
bg: Питай за прекратяване на задачите

en: Keep in the notification area
bg: Запазване в зоната за уведомяване

en: <b>Miscellaneous</b>
bg: <b>Разни</b>

en: General
bg: Общи

en: Virtual Bytes
bg: Виртуално пространство

en: Resident Bytes
bg: Резидентни байтове

en: Columns
bg: Колони
