Xfce Apps - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Task Manager
ca: Gestor de tasques

en: Easy to use application to monitor system resources
ca: Una aplicació fàcil d’utilitzar per monitorar els recursos del sistema

en: Quit
ca: Surt

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
ca: <b>Processos:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memòria:</b> %s
    <b>Intercanvi:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
ca: Dimoni de notificacions de Xfce

en: Settings daemon is unavailable
ca: El dimoni d'ajusts no està disponible

en: Memory: %s
ca: Memòria: %s

en: Swap: %s
ca: Intercanvi: %s

en: Processes: %d
ca: Processos: %d

en: Task
ca: Tasca

en: State
ca: Estat

en: Terminate task
ca: Finalitza la tasca

en: Kill task
ca: Mata la tasca

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
ca: Esteu segur que voleu enviar el senyal %s al PID %d?

en: terminate
ca: finalitza

en: kill
ca: mata

en: Error sending signal
ca: Error en enviar el senyal

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
ca: S'ha trobat un error amb l'enviament d'un senyal al PID %d. Comproveu que teniu els privilegis necessaris.

en: Error setting priority
ca: Error en establir la prioritat

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
ca: S'ha trobat un error en canviar la prioritat del procés %d. Comproveu que teniu els privilegis necessaris.

en: Stop
ca: Atura

en: Continue
ca: Continua

en: Terminate
ca: Finalitza

en: Kill
ca: Mata

en: Very low
ca: Molt baixa

en: Low
ca: Baixa

en: High
ca: Alta

en: Very high
ca: Molt alta

en: Priority
ca: Prioritat

note: Same trick as above
en: Copy command line
ca: Copia la línia de comandes

en: Bad Window
ca: Finestra incorrecta

en: Window id 0x%lx does not exist!
ca: No existeix l'id. de finestra 0x%lx!

en: XGetWindowProperty failed
ca: Ha fallat XGetWindowProperty

en: XGetWindowProperty failed!
ca: Ha fallat XGetWindowProperty!

en: No PID found
ca: PID no trobat

en: No PID found for window 0x%lx.
ca: No s'ha trobat cap PID per a la finestra 0x%lx.

en: Filter on process name
ca: Filtra amb el nom del procés

en: Starting task
ca: Iniciant la tasca

en: Changing task
ca: Canviant la tasca

en: Terminating task
ca: Finalitzant la tasca

en: Settings
ca: Ajusts

en: Identify an open window by clicking on it.
ca: Identifica una finestra en fer-hi clic.

en: You are using the root account, you may harm your system.
ca: Esteu utilitzant el compte root, això podria malmetre el sistema.

en: Easy to use task manager
ca: Gestor de tasques fàcil d'utilitzar

en: Task Manager Settings
ca: Ajusts del gestor de tasques

en: _Help
ca: _Ajuda

en: About
ca: Quant a

en: _Close
ca: _Tanca

en: Show all processes
ca: Mostra tots els processos

en: Show application icons
ca: Mostra les icones de les aplicacions

en: Show full command lines
ca: Mostra tota la línia d'ordres

en: Show processes as tree
ca: Mostra els processos en un arbre

en: Show legend
ca: Mostra la llegenda

en: Show values with more precision
ca: Mostra els valors amb més precisió

en: Refresh rate (ms):
ca: Freqüència de refresc (ms):

en: <b>Interface</b>
ca: <b>Interfície</b>

en: Prompt for terminating tasks
ca: Pregunta per a la finalització de les tasques

en: Keep in the notification area
ca: Mantén a l'àrea de notificacions

en: <b>Miscellaneous</b>
ca: <b>Miscel·lània</b>

en: Virtual Bytes
ca: Bytes virtuals

en: Resident Bytes
ca: Bytes residents

en: Columns
ca: Columnes
