Xfce Apps - en to cs translation catalogue (57 entries)

en: Task Manager
cs: Správce úloh

en: Easy to use application to monitor system resources
cs: Snadno použitelná aplikace k monitorování systémových zdrojů

en: Quit
cs: Ukončit

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
cs: <b>Procesy:</b> %u
    <b>Procesor CPU:</b> %.0f%%
    <b>Paměť:</b> %s
    <b>Stránkovací soubor:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
cs: Služba oznamování pro prostředí Xfce

en: Settings daemon is unavailable
cs: Služba pro nastavení není dostupná

en: Memory: %s
cs: Paměť: %s

en: Swap: %s
cs: Stránkovací soubor: %s

en: Processes: %d
cs: Procesy: %d

en: Task
cs: Úloha

en: State
cs: Stav

en: Terminate task
cs: Ukončit úlohu

en: Kill task
cs: Ukončit úlohu signálem KILL

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
cs: Opravdu chcete poslat signál %s procesu s identifikátorem PID %d?

en: Error sending signal
cs: Chyba při odesílání signálu

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
cs: Při odesílání signálu procesu s identifikátorem PID %d nastala chyba. Pravděpodobně nemáte potřebná oprávnění.

en: Error setting priority
cs: Chyba při nastavování priority

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
cs: Při nastavování priority procesu s identifikátorem PID %d nastala chyba. Pravděpodobně nemáte potřebná oprávnění.

en: Stop
cs: Zastavit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Terminate
cs: Ukončit úlohu signálem TERM

en: Kill
cs: Ukončit signálem KILL

en: Very low
cs: Velmi nízká

en: Low
cs: Nízká

en: Normal
cs: Běžná

en: High
cs: Vysoká

en: Very high
cs: Velmi vysoká

en: Priority
cs: Priorita

en: Bad Window
cs: Nesprávné okno

en: Window id 0x%lx does not exist!
cs: Okno s identifikátorem 0x%lx neexistuje.

en: XGetWindowProperty failed
cs: Metoda XGetWindowProperty selhala

en: XGetWindowProperty failed!
cs: Metoda XGetWindowProperty selhala.

en: No PID found
cs: Identifikátor PID nenalezen

en: No PID found for window 0x%lx.
cs: Identifikátor PID pro okno 0x%lx nenalezen.

en: Filter on process name
cs: Filtrovat podle názvu procesu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Identify an open window by clicking on it.
cs: Identifikujte okno kliknutím na něj.

en: You are using the root account, you may harm your system.
cs: Používáte účet správce systému (root), můžete poškodit systém.

en: Easy to use task manager
cs: Snadno použitelný správce úloh

en: Task Manager Settings
cs: Nastavení správce úloh

en: _Help
cs: _Nápověda

en: About
cs: O aplikaci

en: _Close
cs: %Zavřít

en: Show all processes
cs: Zobrazit všechny procesy

en: Show application icons
cs: Zobrazovat ikony aplikací

en: Show full command lines
cs: Zobrazovat celé řádky příkazů

en: Show processes as tree
cs: Zobrazit procesy jako strom

en: Show legend
cs: Zobrazit legendu

en: Show values with more precision
cs: Zobrazovat hodnoty s větší přesností

en: Refresh rate (ms):
cs: Obnovovací frekvence (ms):

en: <b>Interface</b>
cs: <b>Rozhraní</b>

en: Prompt for terminating tasks
cs: Ptát se na ukončování úloh

en: Keep in the notification area
cs: Ponechat v oznamovací oblasti

en: <b>Miscellaneous</b>
cs: <b>Ostatní</b>

en: General
cs: Obecné

en: Virtual Bytes
cs: Virtuální bajty

en: Columns
cs: Sloupce
