Xfce Apps - en to et translation catalogue (66 entries)

en: Task Manager
et: Tegumihaldur

en: Easy to use application to monitor system resources
et: Lihtsaltkasutatav rakendus süsteemi jõudluse jälgimiseks

en: Quit
et: Välju

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
et: <b>Protsesse:</b> %u
    <b>Protsessori koormus:</b> %.0f%%
    <b>Mälu:</b> %s
    <b>Saaleala:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
et: Xfce teadete taustaprogramm

en: Settings daemon is unavailable
et: Seadistuste taustaprogramm ei ole saadaval

en: CPU: %s%%
et: Protsessor: %s%%

en: Memory: %s
et: Mälu: %s

en: Swap: %s
et: Saaleala: %s

en: Processes: %d
et: Protsesse: %d

en: Task
et: Protsessi nimi

en: State
et: Olek

en: UID
et: Kasutaja

en: Terminate task
et: Hävita tegum (TERM)

en: Kill task
et: Tapa tegum (KILL)

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
et: Kas oled kindel et soovid saata %s signaali protsessile ID'ga %d?

en: terminate
et: hävita

en: kill
et: tapa

en: Error sending signal
et: Viga signaali saatmisel

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
et: Signaali saatmisel protsessile ID'ga %d tekkis viga. Sul ilmselt pole vajalikke õigusi.

en: Error setting priority
et: Viga prioriteedi määramisel

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
et: Protsessile ID'ga %d prioriteedi seadmisel tekkis viga. Sul ilmselt pole vajalikke õigusi.

en: Stop
et: Peata

en: Continue
et: Jätka

en: Terminate
et: Hävita

en: Kill
et: Tapa

en: Very low
et: Väga madal

en: Low
et: Madal

en: Normal
et: Tavaline

en: High
et: Kõrge

en: Very high
et: Väga kõrge

en: Priority
et: Prioriteet

note: Same trick as above
en: Copy command line
et: Kopeeri terve käsurida

en: Bad Window
et: Vigane aken

en: Window id 0x%lx does not exist!
et: Aken id'ga 0x%lx ei ole olemas!

en: XGetWindowProperty failed
et: XGetWindowProperty ebaõnnestus

en: XGetWindowProperty failed!
et: XGetWindowProperty ebaõnnestus!

en: No PID found
et: Ei leidnud Protsessi ID'd

en: No PID found for window 0x%lx.
et: Ei leidnud Protsessi ID'd aknale 0x%lx.

en: Filter on process name
et: Filtreeri protsessi nime alusel

en: Starting task
et: Tegum on käivitamisel

en: Changing task
et: Tegum on muutmisel

en: Terminating task
et: Tegum on hävitamisel

en: Settings
et: Seadistused

en: Identify an open window by clicking on it.
et: Leia aknale klikates vastav kirje

en: You are using the root account, you may harm your system.
et: Ettevaatust, sa töötad juurkasutaja õigustes ja võid vigu tehes kahjustada seda arvutisüsteemi.

en: Easy to use task manager
et: Lihtsaltkasutatav tegumihaldur

en: Task Manager Settings
et: Tegumihalduri seadistused

en: _Help
et: _Abi

en: About
et: Teave

en: _Close
et: _Sulge

en: Show all processes
et: Näita kõiki protsesse

en: Show application icons
et: Näita rakenduste ikoone

en: Show full command lines
et: Näita tervet käsurida

en: Show processes as tree
et: Näita protsesse puuna

en: Show legend
et: Näita selgitust

en: Show values with more precision
et: Näita väärtusi suurema täpsusega

en: Refresh rate (ms):
et: Värskendussagedus (ms):

en: <b>Interface</b>
et: <b>Kasutajaliides</b>

en: Prompt for terminating tasks
et: Tegumi töö lõpetamisel küsi minult kinnitust

en: Keep in the notification area
et: Näita teadete ribal

en: <b>Miscellaneous</b>
et: <b>Mitmesugust</b>

en: General
et: Üldine

en: Virtual Bytes
et: VSZ

en: Resident Bytes
et: Protsessi mälukasutus

en: Columns
et: Veerud
