Xfce Apps - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Task Manager
eu: Zeregin kudeatzailea

en: Easy to use application to monitor system resources
eu: Sistemaren baliabideak monitorizatzeko aplikazio erabilerraz bat

en: Quit
eu: Irten

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
eu: <b>Prozesuak:</b> %u
    <b>PUZ:</b> %.0f%%
    <b>Memoria:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
eu: Xfce berri-emate deabrua

en: Settings daemon is unavailable
eu: Ezarpen deabrua ez dago erabilgarri

en: Memory: %s
eu: Memoria: %s

en: Processes: %d
eu: Prozesuak: %d

en: Task
eu: Zeregina

en: PID
eu: PIDa

en: PPID
eu: PPIDa

en: State
eu: Egoera

en: RSS
eu: RSSa

en: UID
eu: UIDa

note: TRANSLATORS: “Prio.” is short for Priority, it appears in the tree view header.
en: Prio.
eu: Leh.

en: Terminate task
eu: Amaitu zeregina

en: Kill task
eu: Hil zeregina

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
eu: %s seinalea bidali nahi diozu %d PIDari?

en: terminate
eu: amaitu

en: kill
eu: hil

en: Error sending signal
eu: Errorea seinalea bidaltzean

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
eu: Errore bat gertatu da %d PIDari seinale bat bidaltzean. Ziurrenik ez duzu pribilegiorik beharko.

en: Error setting priority
eu: Errorea lehentasuna ezartzean

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
eu: Errore bat gertatu dat %d PID-aren lehentasuna ezartzean. Honetarako beharrezko baimenik ez duzula dirudi.

en: Stop
eu: Gelditu

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Terminate
eu: Amaitu

en: Kill
eu: Hil

en: Very low
eu: Oso baxua

en: Low
eu: Baxua

en: Normal
eu: Arrunta

en: High
eu: Altua

en: Very high
eu: Oso altua

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Bad Window
eu: Leiho okerra

en: Window id 0x%lx does not exist!
eu: 0x%lx id-a duen leihoa ez da existitzen!

en: XGetWindowProperty failed
eu: XGetWindowProperty-k huts egin du

en: XGetWindowProperty failed!
eu: XGetWindowProperty-k huts egin du!

en: No PID found
eu: PIDa ez da aurkitu

en: No PID found for window 0x%lx.
eu: Ez da PIDa aurkitu 0x%lx leihorako.

en: Filter on process name
eu: Prozesu izenaren arabera iragazi

en: Settings
eu: Ezarpenak:

en: Identify an open window by clicking on it.
eu: Irekitako leiho bat identifikatu bera klikatuz.

en: You are using the root account, you may harm your system.
eu: Adi, root kontua erabiltzen ari zara, zure sistema hondatu dezakezu.

en: Easy to use task manager
eu:  Zeregin kudeatzaile erabilerraz bat

en: Task Manager Settings
eu: Zeregin kudeatzailearen ezarpenak

en: _Help
eu: _Laguntza

en: About
eu: Honi buruz

en: _Close
eu: It_xi

en: Show all processes
eu: Ikusi prozesu guztiak

en: Show application icons
eu: Ikusi aplikazio ikonoak

en: Show full command lines
eu: Ikusi komando-lerro osoak

en: Show processes as tree
eu: Prozesuak zuhaitz bezala erakutsi

en: Show legend
eu: Legenda erakutsi

en: Show values with more precision
eu: Ikusi balioak zehaztasun handiagoz

en: Refresh rate (ms):
eu: Freskatze aldia (ms):

en: <b>Interface</b>
eu: <b>Interfazea</b>

en: Prompt for terminating tasks
eu: Galdetu zereginak amaitzeko

en: Keep in the notification area
eu: Mantendu berri-emate eremuan

en: <b>Miscellaneous</b>
eu: <b>Bestelakoak</b>

en: General
eu: Orokorra

en: Virtual Bytes
eu: Byte birtualak

en: Columns
eu: Zutabeak
