Xfce Apps - en to fa_IR translation catalogue (40 entries)

en: Task Manager
fa_IR: تسک‌منیجر

en: Easy to use application to monitor system resources
fa_IR: برنامه‌ای آسان در استفاده جهت نظارت بر منابع سیستم

en: Quit
fa_IR: خروج

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
fa_IR: <b>فرایندها:</b> %u
    <b>پردازنده:</b> %.0f%%
    <b>حافظه:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s

en: CPU: %s%%
fa_IR: پردازنده: %s%%

en: Memory: %s
fa_IR: حافظه: %s

en: Processes: %d
fa_IR: فرایندها: %d

en: Task
fa_IR: وظیفه

en: State
fa_IR: وضعیت

en: CPU
fa_IR: پردازنده

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
fa_IR: آیا شما مطمئن هستید که می‌خواهید سیگنال %s را برای PID %d ارسال کنید؟

en: Error sending signal
fa_IR: خطا در ارسال سیگنال

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
fa_IR: حطایی در ازسال سیگنال برای PID %d روی داده است. به نظر می‌رسد که شما دسترسی‌های مورد نیاز را ندارید.

en: Error setting priority
fa_IR: خطا در تنظیم اولویت

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
fa_IR: خطایی در تنظیم اولویت برای PID %d روی داده است. به نظر می‌رسد که شما دسترسی‌های مورد نیاز را ندارید.

en: Stop
fa_IR: توقف

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Very low
fa_IR: بسیار کم

en: Low
fa_IR: کم

en: Normal
fa_IR: عادی

en: High
fa_IR: بالا

en: Very high
fa_IR: بسیار بالا

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: No PID found
fa_IR: PID پیدا نشد

en: Filter on process name
fa_IR: فیلنر بر روی نام فرایند

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Identify an open window by clicking on it.
fa_IR: شناسایی یک پنجره باز بوسیله کلیک کردن بر روی آن.

en: Easy to use task manager
fa_IR: تسک‌منیجر آسان در استفاده

en: Task Manager Settings
fa_IR: تنظیمات تسک‌منیجر

en: _Help
fa_IR: کمک

en: About
fa_IR: درباره

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: Show all processes
fa_IR: نمایش تمام فرایندها

en: Show application icons
fa_IR: نمایش آیکون برنامه‌ها

en: Show processes as tree
fa_IR: نمایش فرایندها به صورت درختی

en: Show legend
fa_IR: نمایش شرح

en: Show values with more precision
fa_IR: نمایش مقادیر با دقت بیشتر

en: Refresh rate (ms):
fa_IR: نرخ نوسازی (ms):

en: General
fa_IR: عمومی

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها
