Xfce Apps - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Task Manager
gl: Xestor de tarefas

en: Easy to use application to monitor system resources
gl: Aplicación fácil de usar para monitorizar os recursos do sistema

en: Quit
gl: Saír

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
gl: <b>Procesos:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memoria:</b> %s
    <b>Espazo de intercambio:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
gl: Servizo de notificación de Xfce

en: Settings daemon is unavailable
gl: O servizo de configuración non está dispoñíbel

en: Memory: %s
gl: Memoria: %s

en: Swap: %s
gl: Espazo de intercambio: %s

en: Processes: %d
gl: Procesos: %d

en: Task
gl: Tarefa

en: State
gl: Estado

en: Terminate task
gl: Terminar a tarefa

en: Kill task
gl: Matar a tarefa

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
gl: Confirma que desexa enviar o sinal %s ao PID %d?

en: terminate
gl: terminar

en: kill
gl: matar

en: Error sending signal
gl: Produciuse un erro ao enviar o sinal

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
gl: Produciuse un erro ao enviar un sinal ao PID %d. O máis probábel é que non teña os permisos requiridos.

en: Error setting priority
gl: Produciuse un erro ao definir a prioridade

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
gl: Produciuse un erro ao definir a prioridade do PID %d. O máis probábel é que non teña os permisos requiridos.

en: Stop
gl: Deter

en: Continue
gl: Continuar

en: Terminate
gl: Terminar

en: Kill
gl: Matar

en: Very low
gl: Moi baixa

en: Low
gl: Baixa

en: High
gl: Alta

en: Very high
gl: Moi alta

en: Priority
gl: Prioridade

en: Bad Window
gl: Xanela mala

en: Window id 0x%lx does not exist!
gl: O identificador de xanela 0x%lx non existe!

en: XGetWindowProperty failed
gl: Fallou XGetWindowProperty

en: XGetWindowProperty failed!
gl: Fallou XGetWindowProperty!

en: No PID found
gl: Non se atopou o PID

en: No PID found for window 0x%lx.
gl: Non se atopou o PID da xanela 0x%lx.

en: Filter on process name
gl: Filtrar polo nome do proceso

en: Settings
gl: Opcións

en: Identify an open window by clicking on it.
gl: Identificar unha xanela aberta ao premela.

en: You are using the root account, you may harm your system.
gl: Está a usar a conta root. Pode prexudicar o seu sistema.

en: Easy to use task manager
gl: Xestor de tarefas fácil de usar

en: Task Manager Settings
gl: Configuración do xestor de tarefas

en: _Help
gl: A_xuda

en: About
gl: Sobre

en: _Close
gl: _Pechar

en: Show all processes
gl: Amosar todos os procesos

en: Show application icons
gl: Amosar as iconas das aplicacións

en: Show full command lines
gl: Amosar liñas de ordes completas

en: Show processes as tree
gl: Amosar os procesos nunha árbore

en: Show legend
gl: Amosar a lenda

en: Show values with more precision
gl: Amosar os valores con máis precisión

en: Refresh rate (ms):
gl: Frecuencia de actualización (ms):

en: Prompt for terminating tasks
gl: Preguntar antes de terminar as tarefas

en: Keep in the notification area
gl: Agochar na área de notificación

en: <b>Miscellaneous</b>
gl: <b>Miscelánea</b>

en: General
gl: Xeral

en: Virtual Bytes
gl: Bytes virtuais

en: Columns
gl: Columnas
