Xfce Apps - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Task Manager
hr: Upravitelj zadacima

en: Easy to use application to monitor system resources
hr: Laka za korištenje aplikacija za nadzor resursa sustava

en: Quit
hr: Isključi

en: <b>Processes:</b> %u
    <b>CPU:</b> %.0f%%
    <b>Memory:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s
hr: <b>Procesi:</b> %u
    <b>Procesor:</b> %.0f%%
    <b>Memorija:</b> %s
    <b>Swap:</b> %s

en: Xfce Notify Daemon
hr: Xfce nadglednik obavijesti

en: Settings daemon is unavailable
hr: Nadglednik postavki je nedostupan

en: CPU: %s%%
hr: Procesor: %s%%

en: Memory: %s
hr: Memorija: %s

en: Processes: %d
hr: Procesi: %d

en: Task
hr: Zadatak

en: State
hr: Stanje

en: CPU
hr: Procesor

en: Terminate task
hr: Terminiraj zadatak

en: Kill task
hr: Ubij zadatak

en: Are you sure you want to send the %s signal to the PID %d?
hr: Da li ste sigurni da želite poslati %s signal za PID %d?

en: terminate
hr: prekini

en: kill
hr: ubij

en: Error sending signal
hr: Greška slanja signala

en: An error was encountered by sending a signal to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
hr: Dogodila se greška slanjem signala PID-u %d. Čini se kao da nemate potrebne privilegije.

en: Error setting priority
hr: Greška pri postavljanju prioriteta

en: An error was encountered by setting a priority to the PID %d. It is likely you don't have the required privileges.
hr: Dogodila se greška postavljanjem prioriteta PID-u %d. Čini se kao da nemate potrebne privilegije.

en: Continue
hr: Nastavi

en: Terminate
hr: Terminiraj

en: Kill
hr: Ubij

en: Very low
hr: Vrlo nizak

en: Low
hr: Nizak

en: Normal
hr: Normalno

en: High
hr: Visok

en: Very high
hr: Vrlo visok

en: Priority
hr: Prioritet

note: Same trick as above
en: Copy command line
hr: Kopiraj naredbeni redak

en: Bad Window
hr: Nevaljan prozor

en: Window id 0x%lx does not exist!
hr: ID prozora 0x%lx ne postoji!

en: XGetWindowProperty failed
hr: XGetWindowProperty nije uspio

en: XGetWindowProperty failed!
hr: XGetWindowProperty nije uspio!

en: No PID found
hr: Nije pronađen PID

en: No PID found for window 0x%lx.
hr: Nije pronađen PID za prozor 0x%lx.

en: Filter on process name
hr: Filtriraj prema imenu procesa

en: Settings
hr: Postavke

en: Identify an open window by clicking on it.
hr: Identificiraj otvoreni prozor klikom na isti.

en: Easy to use task manager
hr: Lagan za korištenje upravitelj zadacima

en: Task Manager Settings
hr: Postavke upravitelja zadacima

en: _Help
hr: _Pomoć

en: About
hr: O programu

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Show all processes
hr: Pokaži sve procese

en: Show application icons
hr: Pokaži ikone programa

en: Show full command lines
hr: Pokaži potpune linije naredbe

en: Show processes as tree
hr: Prikaži procese kao stablo

en: Show values with more precision
hr: Prikaži vrijednosti sa više preciznosti

en: <b>Interface</b>
hr: <b>Sučelje</b>

en: Prompt for terminating tasks
hr: Pitaj za terminiranje zadataka

en: <b>Miscellaneous</b>
hr: <b>Razno</b>

en: General
hr: Općenito

en: Virtual Bytes
hr: Virtualni bajtovi
